آمار بازدید
بازدید امروز : 21
بازدید کل : 53056
کاربران آنلاین : 2
همایش گستران

  پورتال همایش گشتران  از سال 1394 با طراحی و محتوای جدید فعالیت خود را آغاز نمود و دانشجویان، محققین ، علم آموزان و پژوهشگران می توانند از زمان همایش  و محتوای آموزشی و تحقیقاتی همایش های کشور  که در حوزه پروژهش ها و تحقیقات دانشگاهی می باشد،را از این سایت دریافت نمایند.به طور کلی برگزاری همایش و سمینارهای علمی تلاشی در راستای ایجاد روحیه جستجوگری و  كاوشگری جامعه علمی و اجرایی کشور برای كسب معلومات و اطلاع از یافته های جدید در عرصه علم و دانش است. علاوه بر آن، برگزاری همایشها به تجمیع تجربیات، برقراری ارتباط مستقیم  پژوهشگران و محققین و علم آموزان و ایجاد زمینه ای برای فعالیتهای جمعی کمک شایانی می نماید.
یكی از فعالیتهای مهم انجمن ها و دانشگاهها و مراکز تخصصی، برگزاری همایشهای بین المللی و داخلی می باشد كه از طریق همكاری مشترك مراكز تحقیقات و سازمان ها اجرا می شود.
پایگاه اطلاع رسانی همایش گستران
با هدف ایجاد بستری مناسب جهت ارائه خدمات مفید اطلاع رسانی به دانشجویان، محققین ، علم آموزان و پژوهشگران ایجاد شده است.
در این پایگاه سعی شده است اطلاعات برگزاری همایش های مختلف با جزئیات كامل بیان گردد تا راهنمای مناسبی برای برگزاركنندگان و شرکت کنندگان باشد. تا با هم اندیشی و در اختیار قراردادن اطلاعات علاوه بر جلوگیری از موازی کاری ،زمینه مناسبی برای انتقال تجربیات در سطوح مختلف فراهم گردد.
پایگاه اطلاع رسانی همایش گستران تنها وب سایت همایش کشور است که داری مجوز مرکز فناوری اطلاعات ورسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی و همچنین مجوز نماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن تجارت می باشد.